Dostawa GRATIS już od 200zł!

Witamy w Home Landscapes

Z nami stworzysz niepowtarzalny krajobraz w Swoim domu

Z miłości do pięknych wnętrz i oryginalnych przedmiotów z duszą stworzyliśmy dla Was sklep, w którym główny nacisk stawiamy na połączenie naturalnych materiałów takich jak drewno, metal i szkło z niebanalnym, designerskim wzornictwem. Niezwykłe meble, oryginalne dekoracje i akcesoria pomogą Ci w zbudowaniu eleganckiego i przytulnego wnętrza do którego chce się wracać. Nasze inspiracje czerpiemy z różnych stylów - zaczynając od skandynawskiego czy industrialnego, poprzez oryginalny styl kolonialny, boho na rustykalnym i nowoczesnym kończąc, tak aby każdy znalazł coś w swoim guście.

Styl skandynawski

Niesłabnące zainteresowanie jakie od lat wzbudza styl skandynawski wynika z jego uniwersalności i dyskretnej elegancji wprowadzanej do wnętrz domów i mieszkań. Kuchnia oraz jadalnia przyciągają stylowymi i praktycznymi dodatkami, sypialnia urzeka przyjemnymi tekstyliami a salon obfituje w wysokiej jakośći meble i piękne dekoracje. W stylu skandynawskim obowiązują naturalne materiały i kolory oraz przede wszystkim wygoda użytkowania.
Wnętrza w stylu skandynawskim to idealna propozycja dla osób lubiących kontakt z naturą i przytulne otoczenie, nie wymagając przy tym dużych pomieszczeń.

Styl rustykalny

Z zamiłowania do starych przedmiotów i wiejskiego klimatu powstał styl rustykalny. Jest to doskonała propozycja dla osób ceniących sobie towarzystwo pięknych przedmiotów z duszą. W naszej ofercie można znaleźć mnóstwo stylowych, postarzanych dekoracji w stylu rustykalnym oraz kolorowe akcesoria kuchenne w wiejskim klimacie.

Styl industrialny i loftowy

Surowe, stalowo-betonowe wnętrza zdobywają coraz większe rzesze miłośników, którzy uciekając przed plastikiem i cyfrową rewolucją, pragną otaczać się przedmiotami o naturalnym, rzemieślniczym charakterze, w surowych barwach technicznych materiałów takich jak stal, miedź, cegła, beton czy drewno. W naszym sklepie taka stylistyka reprezentowana jest przede wszystkim przez metalowe meble i lampy.

Nasz asortyment cały czas rośnie więc warto odwiedzać nasz dział nowości.
Serdecznie zapraszamy

Zespół Home Landscapes