LUSTRA

LUSTRA

Szkło w pomieszczeniach to chyba najbardziej znany sposób na ich optyczne powiększenie. Lustra, oprócz tego samego zastosowania, pełnią również rolę praktyczną i dekoracyjną.

Piękna rama sprawi że przedmioty zarówno w odbiciu, jak i w otoczeniu lustra nabierają nowego wyrazu. Oryginalne lustro może zastąpić na ścianie obraz czy grafikę, będąc jednoczenie elementem rozświetlającym i powiększającym wnętrze.

Nasze lustra to przede wszystkim styl kolonialny i skandynawski, czyli prostota, funkcjonalność i elegancja. Stawiamy na drewniane i metalowe ramy ze względu na ich trwałość i walory estetyczne. Stylowe lustra są obowiązkową ozdobą przedpokoju lub łazienki, ale sprawdzą się również jako dodatek do salonu i sypialni. Najbardziej popularne kształy to lustra okręgłe i prostokątne ale warto przemyśleć zastosowanie nietypowych kształtów jak np romb czy trójkąt.

Lustra - Home Landscapes

LUSTRA

Pokazano 1-9 z 53 pozycji
Pokazano 1-9 z 53 pozycji

Aktywne filtry

 • Lustro metalowe PRADO...

  Cena 339,00 zł

  Okrągłe lustro PRADO, wykonane z metalu w kolorze złotym.

   

  Wymiary:

  Średnica: 55 cm

  Wysokość: 67.5 cm

  Grubość: 4 cm

  • Obecnie brak na stanie

  Zestaw luster okrągłych...

  Cena 339,00 zł

  Komplet trzech okrągłych luster JONES, wykonanych z litego drewna naturalnego w kolorze brązowym. Wymiary: małe 24.8 cm, średnie 29.5 cm, duże 35 cm.

  • Obecnie brak na stanie

  Lustro okrągłe JONES...

  Cena 149,00 zł

  Okrągłe, duże lustro JONES w rozmiarze L, wykonane z litego drewna naturalnego w kolorze brązowym. Wymiary: średnica 35 cm, grubość 3.3 cm.

  • Obecnie brak na stanie

  Lustro wiszące ROSETTE...

  Cena 298,00 zł
  Lustro wiszące ROSETTE z pięknie rzeźbioną ramą w kolorze białym mocno przecieranym. Styl prowansalski. Wymiary: średnica 50.5 cm, grubość 4 cm.