List of products by brand Hubsch

Hubsch

Hubsch to znana duńska marka założona w 2010 roku przez Flemminga Hussaka, Jannie Krüger i Daniela Henriksen. Główną ideą prezentowaną przez markę jest dążenie do osiągnięcia szeroko rozumianego szczęścia, poprzez projektowanie otoczenia i tworzenie pięknych, oryginalnych przedmiotów z naturalnych materiałów wysokiej jakości. Hubsch co roku tworzy niepowtarzalną kolekcję główną Tendencies, nawiązującą jednocześnie do światowych trendów designu. Jako uzupełnienie w połowie roku pojawia się kolekcja Occasions, będąca propozycją bogatej oferty świątecznej. Hubsch jest uważana za jedną z wiodących marek wnętrzarskich w Skandynawii.    

Pokazano 1-9 z 33 pozycji
Pokazano 1-9 z 33 pozycji
  • Obecnie brak na stanie

  Biurko z przegrodami...

  Cena 2 639,00 zł

  Skandynawskie biurko z przegrodami i szufladą STORAGE, wykonane z litego drewna dębowego w naturalnym odcieniu. Wymiary: 110 x 57 x h 78 cm.

 • Bombka choinkowa PURPLE duża

  Cena 24,00 zł
  Bombka choinkowa PURPLE duża. Dekoracja świąteczna PURPLE wykonana ze szkła o efekcie marmuru w kolorze purpurowym. Kolor według palety PANTONE 7421u. Wymiary: średnica 8 cm.
  • Obecnie brak na stanie

  Bombki choinkowe...

  Cena 45,00 zł
  Zestaw 2 pięknych bombek na choinkę wykonanych ze szkła w kolorze czarno-zielonym oliwkowym. Wymiary: średnica 6 i 8 cm.
  • Obecnie brak na stanie

  Bombki choinkowe MARBLE...

  Cena 45,00 zł
  Zestaw 2 pięknych bombek na choinkę MARBLE wykonanych ze szkła o efekcie marmuru w kolorze turkusowo-zielonym. Kolor według palety PANTONE 560u. Wymiary: średnica 6 i 8 cm.
  • Obecnie brak na stanie

  Fotel z podnóżkiem...

  Cena 3 089,00 zł
  Tapicerowany fotel z podnóżkiem RECLINER w pięknym kolorze szarym z drewnianymi nogami w odcieniu naturalnym. Komplet idealny do skandynawskich sypialni, salonów i nowoczesnych wnętrz. Wymiary: 69 x 80 x h91, 66 x 42 x h43cm.