Blog Home Landscapes

Witamy na blogu Home Landscapes, sklepu internetowego z oryginalnymi i stylowymi meblami i dodatkami do wnętrz.

Znajdzecie tu ciekawe artykuły na tematy związane z wystrojem wnętrz, opisy ciekawych pozycji i nowości w naszym sklepie, zdjęcia aranżacyjne oraz porady dotyczące kształtowania naszych domowych krajobrazów.

Artykuły

TEKSTYLIA WE WNĘTRZU. JAKĄ ROLĘ ODGRYWAJĄ I JAK MOŻEMY ZMIENIAĆ DZIĘKI NIM OTOCZENIE.

Tkaniny we wnętrzach odgrywają bardzo dużą rolę. To dzięki wykorzystaniu dekoracyjnych poduszek, miękkich pledów, dywanów o różnych fakturach i wzorach, kolorowych zasłon, rolet a nawet tekstylnych okładzin na ściany, nadajemy wnętrzu określony charakter i styl. Są to dodatki niezbędne w każdym wnętrzu, które ocieplają jego wizerunek i sprawiają, że czujemy się w nadym miejscu dobrze …

O nas

Sklep Home Landscapes powstał z myślą o sprowadzaniu i dostarczaniu oryginalnych mebli, akcesoriów i dekoracji do domu. Nasz asortyment jest inspirowany przez różne style i naturalne materiały, a oferowane produkty pochodzą zarówno od uznanych marek wnętrzarskich jak Madam Stoltz czy Hubsch, ale również od mało znanych europejskich importerów dekoracji jak hiszpański Arte Regal.

Na naszym blogu staramy się pokazywać ciekawe aranżacje oraz opisywać interesujące zagadnienia z zakresu wystroju wnętrz i stylu życia. Będzie tu można znaleźć informacje o stylach we wnętrzarstwie oraz propozycje aranżacji produktów dostępnych w naszym sklepie.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów i galerii.

Kontakt