LAMPIONY ŚWIĄTECZNE

LAMPIONY ŚWIĄTECZNE

Lampiony Świąteczne - Home Landscapes

Okres Bożego Narodzenia to szczególny czas w którym szukamy odrobiny ciepła i przytulności. Wprowadzając do wnętrza dekoracje świąteczne i ciepło świec umieszczonych na świątecznych świecznikach możemy poczuć atmosferę świąt i złapać odrobinę oddechu. Gdy zapalamy lampiony i latarnie świąteczne cały dom zaczyna tonąć w ciepłej nastrojowej aurze, tak potrzebnej gdy za oknem szaro i mroźnie a dni są coraz krótsze  Nastrojowe ceramiczne świeczniki i lampiony świąteczne są idealnym dodatkiem do wystroju bożonarodzeniowego w naszych domach. Delikatne, ciepłe światło w połączeniu ze świeczkami zapachowymi stworzą niepowtarzalny świąteczny klimat. W naszym sklepie znajdziecie wyjątkowe lampiony z metalu w różnych kolorach, które łątwo dopasujecie do swoich wnętrz, piękne ceramiczne lampioniki różnej maści, a dla miłośników stylu boho lampiony naturalne wykonane z bambusa, oraz stylowe klasyczne latarnie wykonane z litego drewna oraz z metalu, które z całą pewnością stworzą niezapomniany nastrój świąteczny w Twoim domu. Wszystkie produkty z naszych kolekcji wybieramy dla Was zawsze ze szczególną starannością i uwagą, aby spełniały nie tylko swoją dekoracyjną funkcję, ale były wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół i cieszyły oko przez długie lata. 

LAMPIONY ŚWIĄTECZNE

Aktywne filtry

  • -30%

  Lampion orientalny metalowy...

  Cena podstawowa 229,00 zł -30% Cena 160,30 zł
  Lampion orientalny metalowy ażurowy BALBOA złoty, postarzany. Wymiary: 21 x 21 x wysokość 31 cm.
  • -30%

  Lampion metalowy ażurowy,...

  Cena podstawowa 149,00 zł -30% Cena 104,30 zł
  Lampion metalowy ażurowy, złoty, postarzany. Wymiary: 18 x 18 x wysokość 33 cm.
  • -30%

  Lampion ażurowy postarzany...

  Cena podstawowa 69,00 zł -30% Cena 48,30 zł
  Lampion ceramiczny PROVANCE z pięknym ażurowym wzorem, postarzany, przecierany w kolorze kremowo- beżowym. Latarnia na świeczkę. Wymiary: 14 x h19 cm.
  • -30%

  Lampion metalowy SLIGO L,...

  Cena podstawowa 199,00 zł -30% Cena 139,30 zł

  Lampion metalowy SLIGO L, latarnia. Piękny ażurowy lampion metalowy SLIGO L w kolorze złoto-zielonym. Wymiary: 20 x h 33 cm.

  • -30%

  Lampion skandynawski...

  Cena podstawowa 114,00 zł -30% Cena 79,80 zł
  Lampion skandynawski bambusowy NOIR, latarnia ogrodowa czarna. Piękny naturalny lampion bambusowy NOIR, cudna latarnia ogrodowa w kolorze czarnym. Wymiary: 21 x h 25 cm.