WAZONY

WAZONY

Wazony Dekoracyjne - Home Landscapes
Wazony dekoracyjne to świetny dodatek który ubarwi nasz stół, półkę lub komodę. Możemy w nim przechowywać nie tylko kwiaty cięte ale również różnego rodzaju dekoracje, jak ozdobne gałązki. Nawet nie przechowując niczego wazon potrafi być samoistną dekoracją pomieszczenia, a wrazie potrzeby zawsze można go uzupełnić niespodziewanie otrzymanymi kwatami.
Wazon to uniwersalna ozdoba, która uzupełni wystrój stołu w jadalni lub komody a świeże kwiaty sprawią że sam wazon nigdy się nie znudzi bo zawsze będzie wyglądał inaczej, w zależności co w nim w danym momencie rośnie.
Polecamy wazony szklane i ceramiczne jako najbardziej estetyczne dla wnętrz.
Wazon szklany świetnie prezentuje się szczególnie w jadalni jako dekoracja stołu natomiast wazon ceramiczny to idealne uzupełnienie komody, półki czy nawet szafki nocnej.
Niezależnie w jakim stylu utrzymujemy nasze wnętrze, zawsze powinno się w nim znaleźć miejsce na kwiaty, zatem zachęcamy do dobrania wazonów do każdego pomieszczenia - pozwala na to ich szeroki wybór wzorów i kolorów.

WAZONY

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

  • -20%

  Wazon ze szkła z recyklingu...

  Cena podstawowa 107,00 zł -20% Cena 85,60 zł
  Wazon ze szkła z recyklingu STRATOS II w pięknym odcieniu wrzosowym, z metalowym wykończeniem szyjki w kolorze złotym. Wymiary: 12 x h 24.5 cm.
  • NA ZAMÓWIENIE

  Puchar dekoracyjny kielich...

  Cena 481,00 zł
  Puchar dekoracyjny kielich metalowy miedziany RENIFERY. Wymiary: 43x31x44 cm