Przerwa urlopowa. Zapraszamy 1 Sierpnia 2024

WAZONY

WAZONY

Wazony Dekoracyjne - Home Landscapes

Wazony dekoracyjne to świetny dodatek który ubarwi nasz stół, półkę lub komodę. Wazon na kwiaty to niezbędny przedmiot dekoracyjny w każdym domu. Możemy w nim przechowywać nie tylko kwiaty cięte ale również różnego rodzaju dekoracje, jak ozdobne gałązki, tworząc kompozycje świąteczne, czy sezonowe. Zimą przyda się w każdym domu wazon na kwiaty sztuczne. Nawet nie przechowując niczego wazon potrafi być samoistną dekoracją pomieszczenia, a w razie potrzeby zawsze można go uzupełnić niespodziewanie otrzymanymi kwatami.
Wazon to uniwersalna ozdoba, która uzupełni wystrój stołu w jadalni lub komody a świeże kwiaty sprawią że sam wazon nigdy się nie znudzi bo zawsze będzie wyglądał inaczej, w zależności co w nim w danym momencie rośnie.
Polecamy wazony szklane i ceramiczne jako najbardziej estetyczne dla wnętrz.
Wazon szklany świetnie prezentuje się szczególnie w jadalni jako dekoracja stołu z żywyi kwiatami sezonowymi, natomiast wazon ceramiczny to idealne uzupełnienie komody, półki czy nawet szafki nocnej.
Niezależnie w jakim stylu utrzymujemy nasze wnętrze, zawsze powinno się w nim znaleźć miejsce na kwiaty, zatem zachęcamy do dobrania wazonów do każdego pomieszczenia - pozwala na to ich szeroki wybór wzorów i kolorów.

WAZONY

Aktywne filtry

 • Wazon ze szkła z recyklingu...

  Cena 107,00 zł
  Wazon ze szkła z recyklingu STRATOS II w pięknym odcieniu wrzosowym, z metalowym wykończeniem szyjki w kolorze złotym. Wymiary: 12 x h 24.5 cm.
  • Obecnie brak na stanie

  Wazon szklany wysoki owalny XL

  Cena 146,00 zł
  Wazon szklany wysoki owalny XL. Wymiary: średnica 20 cm x wysokość 34 cm.
  • NA ZAMÓWIENIE

  Puchar dekoracyjny kielich...

  Cena 231,00 zł
  Puchar dekoracyjny kielich metalowy miedziany. Wymiary: 35x22x38 cm
  • NA ZAMÓWIENIE

  Puchar dekoracyjny kielich...

  Cena 481,00 zł
  Puchar dekoracyjny kielich metalowy miedziany RENIFERY. Wymiary: 43x31x44 cm
  • NA ZAMÓWIENIE

  Donica puchar, donica na...

  Cena 195,00 zł

  Donica puchar, donica na postumencie, wazon dekoracyjny.

  Wymiary:

  Ø 19x28 cm