Przerwa urlopowa. Zapraszamy 1 Sierpnia 2024

OZDOBY CHOINKOWE

OZDOBY CHOINKOWE

Ozdoby Choinkowe - Home Landscapes

Najpiękniejsze ozdoby bożonarodzeniowe- szklane bombki choinkowe i zawieszki na choinkę od najlepszych producentów dekoracji: J-Line, Madam Stoltz, Clayre & Eef. Oryginalne wzory, solidne wykonanie i wspaniałe wykończenie gwarantują stylowy strój dla każdej choinki. Stawiamy na bombki w stonowanych barwach ale z nietypowym wzornictwem, tak aby Wasze choinki wyróżniały się a jednocześnie tworzyły tradycyjny nastrój świątezny.
Oferowane przez nas ozdoby na choinkę to połączenie niebanalnego wzornictwa z ponadczasowym klimatem świątecznym. Koniki na biegunach, ceramiczne serca, poroża do zawieszenia na choinkę, to tylko niektore z propozycji świątecznych ozdób na choinkę. Eleganckie złote dekoracje choinkowe, bombki w kolorz miedzi, postarzanego brazu , srebra lub bieli. Wybór zależy tylko od Ciebie.

Oprócz tradycyjnych okrągłych bombek oferujemy również oryginalne zawieszki w innych kształtach i z innych naturalnych materiałów jak ceramiczne poroża, drewniane serca, czy metalowe dzwonki. Zapraszamy do dekorowania choinek w stylu skandynawskim, rustykalnym i nowoczesnym!

OZDOBY CHOINKOWE

Aktywne filtry