ZEGARY ŚCIENNE

ZEGARY ŚCIENNE

Zegary ścienne - Home Landscapes

Strażnicy czasu, którzy pomimo wszechobecnej cyfryzacji nie chcą wyjść z mody. Zegary ścienne to praktyczny dodatek nie tylko hali dworca, ale może być również doskonałą dekoracją ściany w salonie lub przedpokoju. Mimo iż nie będziemy często korzystać z jego wskazań to jest on nawiązaniem do tradycji posiadania zegaru w domu, która jest tak samo stara jak same zegary.
Według upodobań możemy zastosować u siebie zegar ścienny nowoczesny lub retro i cieszyć się jego wyglądem, a przy okazji mieć możliwość łatwego sprawdzenia godziny, gdy komórka jest poza zasięgiem ręki. W naszym dziale zegary znajdziecie modele nawiązujące stylem do klimatów prowansalskich, skandynawskich i nowoczesnych- zegary ścienne na pasku, a także zegary wiszące stylizowane na stare zegary dworcowe. Zegar ścienny to dskonały sposób na ciekawą stylizację wnętrza. Zegar może być wykonany z różnch materiałów. Najpopularniejsze są te wykonan z drewna i metalu, ale zdażają się również piękne modele oprawione w elementy z tworzywa imitującego drewno, a ich cena może być dużo atrakcyjniejsza. Zegary ścienne mogą stanowi główny akcent dekoracyjny w projektowanym wnętrzu. Niektóre modele występują w naprawdę spektakularnych rozmiarach, przez co mogą być głównym punktem dekoracyjnym wnętrza. 

ZEGARY ŚCIENNE

Aktywne filtry

  • -20%

  Zegar ścienny na pasku...

  Cena podstawowa 139,00 zł -20% Cena 111,20 zł
  Zegar ścienny na pasku złoty SCANDI w pięknym kolorze złotym, zawieszony na skórzanym czarnym pasku. Wymiary: średnica 33 cm, grubość 5 cm, wysokość z paskiem 69 cm.
  • NA ZAMÓWIENIE

  Zegar ścienny metalowy...

  Cena 678,00 zł
  Zegar ścienny metalowy czarny biały GRAND HOTEL. Wymiary: 62*6*93 cm / 1*AA
  • NA ZAMÓWIENIE

  Zegar industrialny wiszący...

  Cena 346,00 zł
  Zegar industrialny wiszący dwustronny metalowy LONDON. Wymiary: 34*9*52 cm/2*AA
  • NA ZAMÓWIENIE

  Zegar ścienny metalowy...

  Cena 479,00 zł
  Zegar ścienny metalowy okrągły mosiądz. Wymiary: Ø 62*3 cm / 1*AA