Sklep Home Landscapes powstał dzięki wielkiej pasji i miłości do pięknych wnętrz i oryginalnych niebanalnych przedmiotów dekoracyjnych wypełniających otoczenie. Naszą misją jest stworzenie unikalnego krajobrazu w Twoim mieszkaniu, domu, ogrodzie i biurze.

Uczestniczymy w międzynarodowych targach wnętrz, śledząc na bieżąco najnowsze światowe trendy w designie, szukając wciąż nowych inspiracji.Sprowadzamy stylowe meble, klimatyczne oświetlenie i lustra, wysmakowane akcesoria kuchenne i ceramikę, które pomogą Ci stworzyć niepowtarzalny klimat domu, do którego chce się wracać. Znajdziesz u nas piękne dekoracje domu i ozdobisz nimi swoje otoczenie w stylu skandynawskim, industrialnym lub rustykalnym. Oferujemy postarzane meble i ozdoby jak oryginalne grafiki, tekstylia, zegary lub szafki na klucze. Z drugiej strony kochamy też wnętrza industriale i loftowe, które nie muszą być zimne i niedostępne ale poprzez łączenie metalu z cieplejszymi materiałami mogą stać się równie przytulne wnętrza w stylu prowansalskim.

Znajdziesz u nas meble i wyposażenie do salonu, sypialni, kuchni, przedpokoju oraz stylowej  łazienki. Piękne lampiony, doniczki i inne dekoracje i ozdoby do ogrodu, na taras i balkon. Wszystkie pomieszczenia i otoczenie domu zamień w piękny krajobraz.

Cenimy naturalne materiały jak drewno, metal, szkło i ceramika, zwracając jednocześnie uwagę na wysoką jakość wykonania oferowanych przez nas produktów.

Równie ważne jest dla nas profesjonalne podejście do klienta , zaś jego zadowolenie jest rzeczą absolutnie priorytetową. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy.

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu Home Landscapes

Strona główna