GRAFIKI NA ŚCIANĘ

GRAFIKI NA ŚCIANĘ

Grafiki na ścianę - Home Landscapes

Grafiki na ścianę są świetnym rozwiązaniem jeśli chcemy ożywić przestrzeń lub nadać jej niepowtarzalny, indywidualny charakter. Dekoracja na ścianę to również świetny sposób by zapełnić pustą, nudną przestrzeń w twoim domu, biurze czy korytarzu. Szczególnie polecanym miejscem jest dekoracja ściany w salonie, gdzie często przebywamy w ciągu dnia, podejmujemy gości, więc musi to być miejsce reprezentatywne i miłe dla oka. Taka ozdoba na ścianę do salonu wpływa na nasze samopoczucie, a dobrze wiemy że otaczając się pięknymi przedmiotami pozytywnie działamy na nasz nastrój. W chwili obecnej szczególnie popularne są dekoracje w stylu boho na ścianę, możemy wykorzystać je do dekoracji ściany w sypialni, tworząc jednocześnie przytulny kimat sprzyjający relaksowi.  Czasem szukamy również możliwości dekoracji pustej ściany w kuchni. Wówczas motywem przewodnim grafiki może stać się ładne zdjęcie owoców lub innych produktów żywnościowych. Popularny jest również motyw parzenia kawy. Obrazy do salonu i sypialni, ozdoby ścienne do kuchni czy jadalni, wszystkie te dekoracje sprawiają że dom nabiera przytulności i indywidualności. Dzięki takim zabiegom możemy pięknie zaaranżować przestrzeń i wyrazić siebie. Grafiki zwykle oprawione w drewniane ramki lub szklane antyramy, będą cieszyć nasze oko długie lata. Grafiki są również świetnym pomysłem na prezent.  Polecamy ozdabianie swoich ścian naszymi grafikami, które nawiązują do natury, prezentują ciekawe wzory w minimalistycznych barwach, pasujących do wielu wnętrz projektowanych w różnych stylach.
Nie zostawiaj smutnych pustych ścian, kształtuj krajobraz w swoim domu wieszając piękne grafiki i obrazy.

GRAFIKI NA ŚCIANĘ

Aktywne filtry

  • -20%

  Grafika w drewnianej ramie...

  Cena podstawowa 149,00 zł -20% Cena 119,20 zł

  Grafika w drewnianej ramie z musztardowym motylem. Kwadratowa grafika w czarnej, postarzanej drewnianej ramie z  pięknym motylem w roli głównej w odcieniach musztardowych. Wymiary 38.5 x 38.5 cm.

  • -20%

  Grafika obraz na ścianę...

  Cena podstawowa 169,00 zł -20% Cena 135,20 zł

  Grafika obraz na ścianę motyw floralny w drewnianej ramie I, dekoracja. Stylowa grafika o tematyce kwiatowej, obraz na ścianę drewnianej ramie w kolorze ciepłego beżu.

  Wym 33 x 40 cm

  • -20%

  Grafika MOTYLE w drewnianej...

  Cena podstawowa 219,00 zł -20% Cena 175,20 zł
  Cudowna, duża grafika w drewnianej czarnej ramie z motylami, dekoracja wisząca. Wymiary: 65.5 x2 x 80,5 cm.
  • -20%

  Grafika MOTYL w czarnej...

  Cena podstawowa 149,00 zł -20% Cena 119,20 zł

  Kwadratowa grafika w czarnej, postarzanej drewnianej ramie z  pięknym motylem w roli głównej w odcieniach miodowych. Wymiary 38.5 x 38.5 cm.