• -20%
Ściereczka kuchenna błękitna w paski bawełniana, ręcznik kuchenny Clayre & Eef FF42C

Ściereczka kuchenna błękitna w paski bawełniana, ręcznik kuchenny - Clayre & Eef

Ściereczka kuchenna błękitna w paski bawełniana,ręcznik kuchenny, wykonana w 100 % z bawełny. Wymiary: 50 x 85 cm

23,20 zł
Brutto
- 20%
29,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30: 23,20 zł
 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Ściereczka kuchenna błękitna w paski bawełniana,ręcznik kuchenny. Ściereczka kuchenna błękitna w paski bawełniana, wykonana w 100 % z bawełny. Ściereczka do naczyń posiada haczyk, umożliwiający zawieszenie. Temperatura prania 40 stopni. Istnieje możliwość prasowania. Brak możliwości suszenia w suszarce bębnowej, czyszczenia chemicznego i wybielania. Niezbędny dodatek do każdej kuchni.

Ściereczki, ręczniki kuchenne są niezbędnym dodatkiem w każdej kuchni. Jako piękny dodatek dekoracyjny nie tylko spełniają swoją funkcję ale rónież ocieplają wizualnie wnętrze kuchni. Dopasowując wzór do pozostałych elementów wyposażenia takich jak pojemniki kuchenne, lub chlebak sprawiamy że wnętrze nabiera przytulności i prawdziwie domowej atmosfery.

Sciereczka kuchenna to dodatek, którego nie może zaraknąć w każdym domu. Ręcznik kuchenny od marki Clayre&Eef  to praktyczny i elegancki dodatek do kuchni w twoim domu. Tekstylia w stylu skandynawskim. Uniwersalny wzór i 100% bawełny. Najwyższa jakość wykonania. 

Nasze ściereczki kuchenne to praktyczna dekoracja kuchni.

Tekstylia kuchenne muszą być dobrej jakości w tym wypadku jest to bawełna 100%, materiał idealnie chłonący wilgoć. Ściereczkę łatwo wyprać w pralce nawet w wysokiej temperaturze.  Tekstylia kuchenne są niezbędne w każdej kuchni. Spełniają doskonale swą funkcję bezpieczeństwa, utrzymania czystości i porządku a oprócz tego mogą służyć jako piękna dekoracja pomieszczenia. Gdy odpowiednio dobierzesz wszystkie dodatki do siebie kuchnia stanie się najbardziej lubianym pomieszczeniem w domu, gdzie będziesz mógł oddać się w pełni szaleństwu gotowania.

ZALETY:

  • 100% NATURALNEJ BAWEŁNY
  • PIĘKNY WZÓR
  • MOŻLIWOŚĆ PRANIA NAWET W WYSOKIEJ TEMPERATURZE
  • FUNKCJONALNOŚĆ I STYL
  • DEKORACJA DO KUCHNI, KTÓRA PIĘKNIE WIZUALNIE OCIEPLI WNĘTRZE
  • DOBRA JAKOŚĆ WYKONIA
  • KORZYSTNA CENA

 Wymiary:

Długość: 85 cm

Szerokość: 50 cm

FF42C
4 Przedmioty

Opis

Kolor
Biały
Kolor
Niebieski
Materiał
Bawełna
Szerokość cm
50
Wysokość cm
85

Specyficzne kody