• NA ZAMÓWIENIE
Panel dekoracyjny drewniany SOOTHING SEA, dębowy, 70cm x 50cm x 2.6cm NAVDESIGN SS7050

Panel dekoracyjny drewniany SOOTHING SEA, dębowy, 70cm x 50cm x 2.6cm - NAVDESIGN

Panel dekoracyjny drewniany SOOTHING SEA, dębowy, 70cm x 50cm x 2.6cm
1 500,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny na zamówienie (3dni-4tyg.) zapytaj o dostępność

 

Zasady dostawy

Panel dekoracyjny drewniany SOOTHING SEA, dębowy, 70cm x 50cm x 2.6cm

Struktura panelu nawiązuje do motywu morskiego potęgując relaksujący nastrój. Delikatnie pofalowana powierzchnia wpływa kojąco i wyciszająco.

Panele dekoracyjne navdesign zostały wykonane w 100% z litego drewna. Ciepła, naturalna kolorystyka wprowadza unikalny nastrój do nowoczesnych przestrzeni. Proces wykończenia - ręcznie szlifowane i olejowane, wydobywa naturalne piękno i szlachetność drewna.

Trójwymiarowa struktura pobudza wyobraźnię, a modułowy charakter daje nieograniczone możliwości aranżacji. Motyw graficzny na poszczególnych panelach łączy się ze sobą w pionie i poziomie, dzięki czemu panele można zestawiać ze sobą w różnych kombinacjach, np. pionowe/poziome tryptyki (3x1, 3x2) lub pokrywać większe powierzchnie ścian lub wnęk. Panele można wieszać w pozycji horyzontalnej i wertykalnej.

Do produkcji wykorzystano wyselekcjonowane drewno w najwyższej klasie. By zminimalizować naturalny efekt odkształcania się drewna, związany ze zmianami wilgotności, panele są wykonywane z odpowiednio połączonych ze sobą fragmentów drewna, tzw. lameli. Każdy panel jest unikalny, w związku z tym poszczególne realizacje będą różnić się między sobą rysunkiem drewna, usłojeniem oraz odcieniem. Przedstawione w ofercie zdjęcia są przykładowymi realizacjami.
SS7050

Opis

Kolor
Heban
Materiał
Drewno
Szerokość cm
70
Wysokość cm
50
Głębokość cm
2.6

Specyficzne kody