• NA ZAMÓWIENIE
Panel dekoracyjny drewniany POWER ARMOR, dębowy, Golden Oak50cm x 35cm x 2.6cm NAVDESIGN PA02

Panel dekoracyjny drewniany POWER ARMOR, dębowy, Golden Oak50cm x 35cm x 2.6cm - NAVDESIGN

Panel dekoracyjny drewniany POWER ARMOR, dębowy, Golden Oak, 50cm x 35cm x 2.6cm
750,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny na zamówienie (3dni-4tyg.) zapytaj o dostępność

 

Zasady dostawy

Panel dekoracyjny drewniany POWER ARMOR, dębowy, Golden Oak, 50cm x 35cm x 2.6cm

Panel został zainspirowany motywami antycznymi występującymi na elementach zbroi wojowników. Graficzny wygląd i geometryczność struktury nada dekorowanemu wnętrzu wyjątkowy charakter.

Panele dekoracyjne navdesign zostały wykonane w 100% z litego drewna. Naturalna kolorystyka drewna wprowadzi do wnętrza niepowtarzalny nastrój i ociepli jego wizerunek. Cechą charakterystyczną paneli dekoracyjnych NAVDESIG jest trówymiarowość, oraz modułowy charakter dający niczym nieograniczone możliwości aranżacji i multiplikacji. Panele zostały ręcznie oszlifowane i olejowane co jeszcze bardziej wydobyło naturalny rysunek i szlachetność drewna.

Cechą charakterystyczną paneli dekoracyjnych NAVDESIG jest trówymiarowość, oraz modułowy charakter dający niczym nieograniczone możliwości aranżacji i multiplikacji. Motyw graficzny na poszczególnych panelach łączy się ze sobą w pionie i poziomie, dzięki czemu panele można zestawiać ze sobą w różnych kombinacjach, np. pionowe/poziome tryptyki (3x1, 3x2) lub pokrywać większe powierzchnie ścian lub wnęk. Panele można wieszać w pozycji horyzontalnej i wertykalnej.

Do produkcji wykorzystano wyselekcjonowane drewno w najwyższej klasie. By zminimalizować naturalny efekt odkształcania się drewna, związany ze zmianami wilgotności, panele są wykonywane z odpowiednio połączonych ze sobą fragmentów drewna, tzw. lameli. Każdy panel jest unikalny, w związku z tym poszczególne realizacje będą różnić się między sobą rysunkiem drewna, usłojeniem oraz odcieniem. Przedstawione w ofercie zdjęcia są przykładowymi realizacjami.
PA02

Opis

Kolor
Golden Oak
Materiał
Drewno
Szerokość cm
50
Wysokość cm
35
Głębokość cm
2.6

Specyficzne kody