• NA ZAMÓWIENIE
Panel dekoracyjny drewniany LIQUID MATERIA, dębowy, 50cm x 35cm x 2.6cm NAVDESIGN LM1

Panel dekoracyjny drewniany LIQUID MATERIA, dębowy, 50cm x 35cm x 2.6cm - NAVDESIGN

Panel dekoracyjny drewniany LIQUID MATERIA, dębowy, 50cm x 35cm x 2.6cm
750,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny na zamówienie (3dni-4tyg.) zapytaj o dostępność

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Panel dekoracyjny drewniany LIQUID MATERIA, dębowy, 50cm x 35cm x 2.6cm

Wzór panelu został zainspirowany ideą azjatyckich ogrodów Zen tworzonych zgodnie z duchem religijnej kontemplacji oraz harmonii z naturą. Linearność struktury i kompozycji zachęca do konteplacji w poszukiwaniu spokoju i równowagi.

Panele dekoracyjne navdesign zostały wykonane w 100% z litego drewna. Naturalna kolorystyka drewna wprowadzi do wnętrza niepowtarzalny nastrój i ociepli jego wizerunek. Staranne ręczne szlifowanie i olejowanie w sposób szczególny podkreśla rysunek i usłojenie drewna wydobywając jego szlachetność. Cechą charakterystyczną paneli dekoracyjnych NAVDESIG jest trówymiarowość, oraz modułowy charakter dający niczym nieograniczone możliwości aranżacji i multiplikacji.  Proces wykończenia - ręcznie szlifowane i olejowane, wydobywa naturalne piękno i szlachetność drewna.

Trójwymiarowa struktura pobudza wyobraźnię, a modułowy charakter daje nieograniczone możliwości aranżacji. Motyw graficzny na poszczególnych panelach łączy się ze sobą w pionie i poziomie, dzięki czemu panele można zestawiać ze sobą w różnych kombinacjach, np. pionowe/poziome tryptyki (3x1, 3x2) lub pokrywać większe powierzchnie ścian lub wnęk. Panele można wieszać w pozycji horyzontalnej i wertykalnej.

Do produkcji wykorzystano wyselekcjonowane drewno w najwyższej klasie. By zminimalizować naturalny efekt odkształcania się drewna, związany ze zmianami wilgotności, panele są wykonywane z odpowiednio połączonych ze sobą fragmentów drewna, tzw. lameli. Każdy panel jest unikalny, w związku z tym poszczególne realizacje będą różnić się między sobą rysunkiem drewna, usłojeniem oraz odcieniem. Przedstawione w ofercie zdjęcia są przykładowymi realizacjami.
LM1

Opis

Kolor
Golden Oak
Materiał
Drewno
Szerokość cm
50
Wysokość cm
35
Głębokość cm
2.6

Specyficzne kody