• NA ZAMÓWIENIE
Panel dekoracyjny drewniany DEEP DAVE, dębowy, 50cm x 35cm x 2.6cm NAVDESIGN DD01

Panel dekoracyjny drewniany DEEP DAVE, dębowy, 50cm x 35cm x 2.6cm - NAVDESIGN

Panel dekoracyjny drewniany DEEP DAVE, dębowy, 50cm x 35cm x 2.6cm
750,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny na zamówienie (3dni-4tyg.) zapytaj o dostępność

 

Zasady dostawy

Panel dekoracyjny drewniany DEEP DAVE, dębowy, 50cm x 35cm x 2.6cm

Struktura oddaje niedostępność tajemnic oceanicznych głębin. Inspirowane formami organizmów ze środowiska najbardziej niedostępnego i najsłabiej poznanego na kuli ziemskiej.

Naturalna kolorystyka drewna wprowadzi do wnętrza niepowtarzalny nastrój i ociepli jego wizerunek. Cechą charakterystyczną paneli dekoracyjnych NAVDESIG jest trówymiarowość, oraz modułowy charakter dający niczym nieograniczone możliwości aranżacji i multiplikacji. Staranne szlifowanie podkreśla pięknie strukturę i rysunek drewna. Trójwymiarowa struktura pobudza wyobraźnię, a modułowy charakter daje nieograniczone możliwości aranżacji. Motyw graficzny na poszczególnych panelach łączy się ze sobą w pionie i poziomie, dzięki czemu panele można zestawiać ze sobą w różnych kombinacjach, np. pionowe/poziome tryptyki (3x1, 3x2) lub pokrywać większe powierzchnie ścian lub wnęk. Panele można wieszać w pozycji horyzontalnej i wertykalnej.

Do produkcji wykorzystano wyselekcjonowane drewno w najwyższej klasie. By zminimalizować naturalny efekt odkształcania się drewna, związany ze zmianami wilgotności, panele są wykonywane z odpowiednio połączonych ze sobą fragmentów drewna, tzw. lameli. Każdy panel jest unikalny, w związku z tym poszczególne realizacje będą różnić się między sobą rysunkiem drewna, usłojeniem oraz odcieniem. Przedstawione w ofercie zdjęcia są przykładowymi realizacjami.
DD01

Opis

Kolor
Heban
Materiał
Drewno
Szerokość cm
50
Wysokość cm
35
Głębokość cm
2.6

Specyficzne kody