Ozdoby świąteczne w stylu skandynawskim

Jak stworzyć bożonarodzeniowy nastrój w naszych domach.

Ozdoby Świąteczne
DEKORACJE ŚWIĄTECZNE

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w którym chcemy pięknie udekorować nasz dom i otoczenie. Pragniemy przeżyć niezapomniane chwile w gronie rodziny i przyjaciół, pełne ciepłej atmosfery, ciekawych rozmów, kosztując przygotowanych wspólnie potraw i napawając się widokiem pięknie przystrojonej choinki. W stworzeniu tej atmosfery pomagają nam najróżniejsze dekoracje, w postaci bombek choinkowych wykonanych zwykle ze szkła, zawieszek na choinkę o różnych kształtach gwiazdek, reniferów, śnieżynek, poroży, czy serduszek, wykonanych z ceramiki, drewna, tworzywa, papieru i metalu. Można nimi udekorować nie tylko choinkę, ale również okna, świąteczny stół czy kominek. Ciekawie mogą prezentować się również girlandy zawieszone na kominku lub wysoko pod stropem, oraz prawdziwe gałęzie z igliwia lub krzewów na których również możemy umieścić proste dekoracje z naturalnych materiałów.

Bombki szklane
Piękne nostalgiczne bombki choinkowe.
Dekoracja stołu
Celebruj świąteczne spotkania z bliskimi
Wieszak ścienny Moose
Dekoracje w kształcie poroża
Ozdoby choinkowe w stylu skandynawskim marki Hubsch
Bombki choinkowe w pięknych cieniowanych kolorach marki Hubsch
Ozdoby świąteczne w stylu skandynawskim marki Hubsch
Dekoracje na choinkę w formie gwiazdek i śnieżynek są zawsze na czasie.
Zestaw dekoracji świątecznych STAR w kolorze miedzianym od duńskiej marki HUBSCH.

Zestaw dekoracji świątecznych STAR w kolorze miedzianym od duńskiej marki HUBSCH.

Podczas uroczystej kolacji wigilijnej pięknie będzie prezentować się elegancka zastawa, dekoracyjne patery, kolorowe szklanki, kieliszki, ozdobne talerze i eleganckie półmiski wypełnione po brzegi smakołykami, a w stworzeniu nostalgicznej atmosfery pomogą pięknie podświetlone lampiony i latarnie rozmieszczone we wnętrzu i na świątecznym stole.

Dekoracyjna patera piętrowa DECO

PATERA PIĘTROWA DECO OD MARKI BOLTZE.
Etażerka metalowa od Madam Stoltz

STYLOWA ETAŻERKA METALOWA ANTIQUE OD MARKI MADAM STOLTZ PRZYDATNA NIE TYLKO PODCZAS ŚWIĄT NP. NA OWOCE
Lampiony świąteczne
LAMPIONY W KSZTAŁCIE DOMKÓW W STYLU SKANDYNAWSKIM.

W tegorocznych trendach dekoracji bożonarodzeniowych z całą pewnością przeważają piękne szklane bombki o różnych kształtach i fakturach, delikatnie przecierane i postarzane, które znajdują się w ofercie takich marek jak Hubsch, Madam Stoltz, oraz J-Line. Mocno zauważalne jest skandynawskie umiłowanie do naturalnych materiałów i oszczędnych zdobień, oraz przede wszystkim oryginalność i wyjątkowość dekoracji.

Oryginalne szklane bombki

BOMBKA CHOINKOWA RHOMBUS BRĄZOWO-ZŁOTA OD MARKI J-LINE
Oryginalne ozdoby choinkowe
PIĘKNE STYLOWE BOMBKI CHOINKOWE

Szczególnie wyjątkowe są bombki choinkowe o strukturze marmuru, które nawiązują do obecnego zamiłowania do tego materiału we wszystkich dekoracjach wnętrz, materiałach wykończeniowych, dodatkach i w meblach. Idąc za tym trendem duńska marka Hubsch zaproponowała w tym roku szczególną linię bombek nawiązującą właśnie do tego trendu. Powstała piękna kolekcja, która z całą pewnością doda elegancji i charakteru każdej dekorowanej choince.

Marmurowe bombki od Hubsch
BOMBKI MARMUROWE MARBLE I PURPLE OD MARKI HUBSCH.

Szczególnie eleganckie są bombki wykonane ze szkła obciągnięte welurem, które zawieszone na choince będą jej prawdziwą ozdobą. W stworzeniu wyjątkowej atmosfery pomogą również ceramiczne lampiony w kształcie domków, utrzymane w skandynawskim stylu.

Eleganckie bombki od Hubsch

ELEGANCKIE BOMBKI CHOINKOWE VELOUR OD MARKI HUBSCH
Choinka świąteczna
PROSTOTA I POWRÓT DO NATURALNYCH MATERIAŁÓW W SKANDYNAWSKIM STYLU

Podczas mroźnych zimowych dni szczególnie przydatne mogą okazać się również miękkie, ciepłe pledy i stylowe poduszki, które przy okazji będą stanowić piękną dekorację kanapy lub łóżka w sypialni. Może to być również świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Świąteczny czas to przede wszystkim doskonała okazja do miłych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół, ale przecież również świetny pretekst do sprawiania sobie niespodzianek i obdarowywania się nawzajem pięknymi przedmiotami z duszą. Święta to przede wszystkim czas dobrej energii…:)

NASZE INSPIRACJE:

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Dekoracje Bożonarodzeniowe
Bombka choinkowa Antique Flower
Święta w stylu skandynawskim
Ozdoby świąteczne
Ozdoby świąteczne
Ozdoby świąteczne
Ozdoby choinkowe
Świąteczny klimat
Dekoracje świąteczne
Świąteczny klimat

One Reply to “Ozdoby świąteczne w stylu skandynawskim”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *